BERTIL VALLIEN, GLASSKULPTUR, signerad och numrerad 10/25. Kosta Boda.
Ansikte. Artikelnummer 7177021. ø 34 cm. Metalstöd, total höjd 41 cm.
Med "certificate limited edition".
Smärre slitage.