Björk. Delvis fanerad med masurbjörk samt dekor av mässingslist. Fyrkantiga nedåt avsmalnande ben. Två iläggsskivor à 60 cm. Längd 190, bredd 98, höjd 80 cm.
Bruksslitage. Renoverat och kompletterat. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.