SKRIVBORDSLAMPOR ett par

Jacob Jacobsen Göteborg Luxo, 1900-talets första hälft.

Typ 1001. Målad metall, etikettmärkta, längd ca 120 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Färgbortfall. Flertalet större fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10398646 bukobject
    • 10398646 thumb
    • 10398647 thumb
    • 10398648 thumb
    • 10398651 thumb
    • 10398652 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss