SKRIVBORDSLAMPOR ett par
Jacob Jacobsen Göteborg Luxo, 1900-talets första hälft.

Typ 1001. Målad metall, etikettmärkta, längd ca 120 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Färgbortfall. Flertalet större fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10398646 bukobject
    • 10398646 thumb
    • 10398647 thumb
    • 10398648 thumb
    • 10398651 thumb
    • 10398652 thumb
    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar

    Utropspris: 2 000 SEK

    450

    47 EUR
    50 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    2A20 feb 13:45450SEK
    320 feb 13:45400SEK
    220 feb 11:47350SEK