BESTICK, 78 delar, "Rosenholm", GAB, 1950/60-tal. Total vikt ca 2600 g.

12 st bordsskedar
9 st bordsgafflar
9 st smörgåsgafflar
8 st efterrättsgafflar
5 st teskedar
12 st mockaskedar
9 st bordsknivar
8 st smörgåsknivar
3 st smörknivar
1 st större kniv
1 st såsslev
1 st sillgaffel

Slitage.

Utropspris
6 000 SEK