OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , duk, signerad C. France och daterad 1892.
Vid slipen. 50 x 76 cm.
Kantförstärkt duk, gulnad fernissa. lagningar, retuscher, krackelyr. fläckar. Nålhål i duken, vissa retuscherade.