MARIO BELLINI, stol, modell 412 CAB för Cassina, Italien 2000-tal.
Stålstomme med grå läderklädsel, dragkedjor. Bär tillverkarens märke.
Smärre slitage, enstaka repor.
Modellen formgiven 1977.