MONICA BACKSTRÖM, skulptur, glas, Kosta Boda, Limited Edition 9/90, signerad.
Signerad 72920 Kosta Boda Monica Bäckström Lim Ed 9/90 Monica Bäckström. Längd 17, höjd 12 cm.
Obetydligt ytslitage.