ERIK JERKEN, signerad Jerken och daterad 1943, olja på duk.
Nakenakt. 92 x 60 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK