Johan Fredrik Martin

(Sverige, 1755-1816)
Johan Fredrik Martin
(Sverige, 1755-1816)

JOHAN FREDRIK MARTIN, kolorerad etsning, signerad, "Vue de Stockholm", 1700-tal

46x59 cm.

Fläckar. Missfärgningar.

93
1 056
98
Utropspris
700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 aug 2019 0:30
93 EUR
2 aug 2019 6:42
80 EUR