KALLIOPE SPELDOSA med skivor ca 22 st, Tyskland.

Försedd med fjäderverk och bild på lockets insida. Spelar 23 cm plåtskivor.
Låda ca 29 x 27 cm, höjd 16 cm.

Slitage. Fanerskador. Anlupen. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK