L'ART GOTHIQUE EN FRANCE... 2 Vol,Camille Enlart. Utgiven av Albert Morancé,1913-1925

Elefantfolio. Planscher i heliogravyr.

Slitage. Skador på pärmens kanter.

Biblioteksexemplar.

Utropspris
2 000 SEK