Bestående av;
1 kaffekanna (modellnr 48),
1 gräddkanna (modellnr 1032),
1 gräddkanna (modellnr 1031),
1 sockerskål (modellnr 1113),
1 sockerskål (modellnr 1112),
1 cigarettställl (modellnr 1015),
1 par ljusstakar (modellnr 1138),
3 smörknivsställ (modellnr 2311),
3 smörfat (askfat modellnr 1004),
14 assietter (modellnr 1087),
12 kaffekoppar med fat (modellnr 1035, en nagg, en spricka),
11 moccakoppar med fat (modellnr 1038).
Smärre slitage. Ett fat med nagg. En kopp med spricka.