KANDELABRAR

Ett par, jugend, Würtembergische Metallwaren Fabrik (WMF), 1900-talets första hälft.

Försilvrade. Blomsterdekor i relief. Höjd 31 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L24

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439654 bukobject
    • 10439654 thumb
    • 10439656 thumb
    • 10439657 thumb
    • 10439658 thumb
    • 10439659 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 500
    367 EUR
    396 USD

    Budhistorik (16 bud)
    418 mar 11:073500SEK
    2A18 mar 11:073300SEK
    218 mar 10:112800SEK