Brun monogramcanvas med ljusbruna skinndetaljer. Beslag samt detaljer i gulmetall. Utvändigt en ficka. Beige foder. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". Numrerad. Ca 47 x 29 x 12 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.