POMELLATO, 'Arabasque', ring med fasettslipad ametist.

Ametist ca 21 ct. Signerad. 18K roséguld med italienska kontrollstämplar. Storlek 16,75/53. Totalvikt ca 13,7 g.

Smärre slitage.

Utropspris
15 000 SEK