VÄSKA, Chanel.

VÄSKA, Chanel.

Svart kviltat lammskinn med detaljer i guldfärgad metall. Axelremskedja med iträtt läderband. Fodrad med burgundifärgat läder, två fack, varav ett med blixlås. Längd 30, bredd 9, höjd 22 (total höjd 55 cm). Numrerad 3443896 (1994-1996).

Bruksslitage, ställvis hårdare.

Utropspris
7 000 SEK