17 tekoppar med fat, fyra kaffekoppar med fat, två såsbåtar med lock, uppläggningsfat, uppläggningsskål samt tolv djupa tallrikar.
Tre extra kaffekoppsfat medföljer. En djup tallrik med nagg. Bruksslitage.