Ett par på rund fot av Befa Guld & Ailvervarufabrik Hb, Göteborg, 1962. Ett par med avsmalnande skaft på kantig fotplatta, bär svenska importstämplar. Höjd 7,5- 17 cm.
Bruksslitage. Fyllda fötter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.