SKÖLJKOPPAR, fem stycken med fyra underfat, glas. Frankrike.

Format glas med pärlemor effekt. Diameter på underfat 17 cm.

Bruksslitage. Repor. Ett underfat med spricka.

Utropspris
1 500 SEK