RINGAR, 2 st, en med en åttkantslipad diamant och den andra med en briljantslipad diamant, 18K guld.

Ring med en briljantslipad diamant, 0,02 ct enligt gravyr. G Dahlgren
& Co, Malmö, 1982. Storlek 17/54. Ring med en åttkantslipad diamant, 0,01 ct, H. Lahtisnen & Co, Helsingfors, Finland, 1978. Storlek 15,5/49. Totalvikt ca 5,1 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
2 500 SEK