Grönmålad benställning med X-kryss. Lös trären skiva. Längd ca 175, bredd 80, höjd 75 cm.
Omfattande slitage. Kompletterat och omarbetat. Senare målning. Fläckar. Sprickor. Färgbortfall. Hål. Repor.