Skiva av laminat på ställ av svartlackerad metall, längd 38, bredd 39, höjd 38 samt längd 80, bredd 40, höjd 44 cm.
Smärre slitage. Repor. Rostfläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10