DAUM

Vas, Nancy, Frankrike, Jugend.

Tresidig, violett och gröntonat glas med slipat och etsat överfång i blått, grönt och gult. Signerad DAUM NANCY med Lothringenkors. Höjd 30 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496231 bukobject
    • 10496231 thumb
    • 10496232 thumb
    • 10496234 thumb
    • 10496233 thumb
    • 10496235 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    6 000
    622 EUR
    668 USD

    Budhistorik (8 bud)
    521 apr 20:516000SEK
    4A21 apr 20:515800SEK
    4A21 apr 20:515400SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes