POKAL PÅ FOT

Silver, Nürnberg, tidigt 1800-tal.

Foten i form av bärande fiskar. Höjd ca 13 cm, vikt ca 167 g.

Konditionsrapport

Slitage. Senare gravyr.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497304 bukobject
    • 10497304 thumb
    • 10497305 thumb
    • 10497306 thumb
    • 10497307 thumb
    • 10497308 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 601
    270 EUR
    294 USD

    Budhistorik (21 bud)
    421 apr 20:372601SEK
    5A21 apr 20:372500SEK
    521 apr 15:462401SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes