BOKHYLLA, Boknäs, 2000-tal.

BOKHYLLA, Boknäs, 2000-tal.

Betsad björk. 2 stapelbara element med glaslucka och metallbeslag.
1 st element, höjd 38 cm, 1 st element, höjd 31 cm.
Totalhöjd inkl. övre- och nedre sockeln 93 cm. Bredd 87 cm. Total djup 31 cm.

Bruksslitage. Transporteras nedmonterad.

Utropspris
300 EUR