ULRICA HYDMAN-VALLIEN

Vinglas, 4 st, glas, Kosta Boda, 1990-tal.

Handmålad, polykrom dekor av tulpaner. Höjd ca 25 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496206 bukobject
    • 10496206 thumb
    • 10496208 thumb
    • 10496210 thumb
    • 10496209 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 500
    155 EUR
    169 USD

    Budhistorik (17 bud)
    8A21 apr 20:461500SEK
    921 apr 20:461401SEK
    821 apr 18:301110SEK