JOSEF FRANK

Skrivbord, Firma Svenskt Tenn, modell 1022.

Fanerat med körsbär. Tre lådor i sarg, beslag av mässing. Längd 130. Bredd 63. Höjd 73 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Ställvis blekt. Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497540 bukobject
    • 10497540 thumb
    • 10497541 thumb
    • 10497542 thumb
    • 10497545 thumb
    • 10497539 thumb
    • 10497543 thumb
    • 10497544 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 16 000 SEK

    Slutpris

    29 000
    3 010 EUR
    3 280 USD

    Budhistorik (31 bud)
    11A21 apr 20:0229000SEK
    121 apr 20:0228000SEK
    11A21 apr 20:0227000SEK
    Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes