FICKUR, "Th.s Whitt London", fickur, 57 (63) mm.

Silver, spindelgång, gravyr, ytterboett, ca 1820, total vikt 130 g exkl glas.

Boettnr 45217

Skador. Lagningar. Sprickor. Defekt. Löst glas. Nagg. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK