VÄSKA, Mulberry
Canvas med detaljer i svart skinn och vitfärgat metall. Axelremmar i i skinn. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "MULBERRY made in England". Numrerad plakett. Ca 24x12x28 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Smärre fläckar.