EDUARDO CHILLIDA, litografi, ur Derrière le Miroir nr 144-145, 1964, signerad i trycket.
"Hommage to Braque". Bladstorlek 37,5 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram. Sedvanligt mittveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK