LOUIS VUITTON, "Epi Passy GM", VÄSKA.
Axelväska i svart epiläder med fodret i bomull. Silverfärgade metalldetaljer. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja, en innerficka och en mobilficka. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt med numrering (år 2008). Dustbag.
Bredd 38 cm, höjd 29 cm, djup 13 cm.
Bruksslitage, enstaka repor och märken. Fodret med smärre fläckar.