INTERNATIONAL WATCH Co, armbandsur, 15 x 19 (26) mm.

18K guld, manuell, mineralglas, armlänk i 18K guld, lås med tre lägen, total vikt 27 g.

Caliber 1504, Boettnr 1209108.

Slitage. Glas med repor och mindre nagg.

Utropspris
8 000 SEK