PHILIPPE STARCK, Chab Wellington-klädkrokar, ett par, Smoki Christiani-korkskruv och Picfeu-eldgaffel. 1980-talets slut.
Klädkrokarnas längd 12-17 cm. Korkskruvens totala höjd 27 cm inkl ställ, eldgaffelns längd 59 cm.
Smärre slitage.