TAPIO WIRKKALA

SKÅL, silver, stämplad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1963.

Längd 20,5 cm. Vikt 195 g.

Konditionsrapport

Enstaka små bucklor.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V3
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10535587 bukobject
    • 10535587 thumb
    • 10535594 thumb
    • 10535585 thumb
    • 10535586 thumb
    • 10535588 thumb
    • 10535592 thumb
    • 10535590 thumb
    • 10535589 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    370
    EUR
    3 603 SEK
    415 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A27 maj 19:17370EUR
    327 maj 19:17350EUR
    222 maj 23:30315EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes