Berndt Lagerstam

(Finland, 1868-1930)
Berndt Lagerstam
(Finland, 1868-1930)

BERNDT LAGERSTAM, olja på kartong, signerad.

Insjölandskap. 40 x 30 cm.

Smärre slitage. Spår av tidigare inramning.

Utropspris
300 EUR