SAMLING DINKY TOYS, MILITÄRFORDON, 12 st. England och Frankrike. 1900-talets mitt.

E.B.R. PANHARD. Made in France.
OBUSIER DE 155 A.B.S. Made in France.
Modell nr 621.
Modell nr 641.
modell nr 689.
Modell nr 676.
Modell nr 670.
Modell nr 692.
Modell nr 626.
Modell nr 673.
Modell nr 686.
Modell nr 623.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK