MEMA, BESTICKSERVIS, ca 119 delar, silver, "Patricia", 1960/70-tal.

12 st matknivar
12 st bordsgafflar
12 st bordssked
12 matgaffel
12 bordsknivar
12 st efterrättsgafflar
12 st glassked
12 st smörgåskniv
12 st kaffesked
7 st mockasked
4 st smörkniv
Total vikt ca 4400 g

Smärre slitage.

Utropspris
12 000 SEK