PARTI LEKSAKER, ca 37 delar, huvudsakligen Elastolin samt Lineol, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Figurer ur skyttevärn. Skyttegrav, GAMA Tank samt två kanonutrustade fordon. Figurhöjd ca 3 - 10 cm. Längd fordon ca 9 - 20 cm.

Delar lösa / saknas. Dekorbortfall. Slitage.

Utropspris
1 800 SEK