ARMRING samt ÖRHÄNGEN, ett par, 18K guld samt bergkristall, Stigberg, Stockholm 1949,

Stel öppningsbar armring, innermått ca 6,3 cm.
Örhängen ca 0,8x0,8 cm.
Vikt totalt ca 13 gram.

Bruksskick. Obetydligt nagg. En stoppers saknas.

Utropspris
3 000 SEK