JOHAN FREDRIC BJÖRNSTEDT, Gräddkanna, SILVER, Stockholm, 1824

Invändigt delvis förgylld. Delvis godronnerad. Höjd ca 10 cm, vikt ca 104 gram.

Slitage. Bucklor.

Utropspris
1 500 SEK