GUNNAR CYRÈN, vinglas, 10 stycken, glas, "Helena", Orrefors, sent 1900-tal.

Trumpetformade med vridet mönster. Höjd 19,5 cm.

Bruksskick. Två delar med kantnagg varav ett av dem smärre.

Utropspris
2 000 SEK