RING, tvådelad, med baguettslipade safirer, smaragder samt diamanter.

Safirer, totalt ca 1,20 ct, smaragder, totalt ca 0,60 ct och diamanter, totalt ca 0,52 ct. 18K gult och vitguld med italienska kontrollstämplar. Storlek 17,25/54. Totalvikt ca 14,3 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
6 000 SEK