Fanerat med teak. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med fem lådor. Rester av etikett. Bredd 191. Djup 45. Höjd 74 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fanerskador på bl a ett draghandtag. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10