RINGAR, 3 st, varav en med syntetisk, vit spinell, 18K guld.
Ring med syntetisk, vit spinell, Sam Pettersson, Linköping, 1964. Storlek 21,5/67,5. Två ringar, J E Bohlin, Linköping, 1955. Storleken 18,5/58 och 21/66. Alla med inskriptioner. Totalvikt ca 15,6 g.
Bruksslitage, mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.