SKOLATLAS, "Neuester Schulatlass" Johann Walch 1819

35 kolorerade kartor. 22 x 26 cm.

Skador. Veck. Ställvis omfattande slitage. Nötta kanter. Klotter.

Utropspris
1 500 SEK