Mahogny. En låda i vardera gavel. Fyrdelad pelarfot med fotavslutningar av hjultrissor i mässing. Två fällbara klaffar à 32,5 cm vardera. Längd 105. Bredd 59 - 120. Höjd 71,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.