PARTI LEKSAKER, litograferad plåt, 1900-talets senare hälft.

Space Gun Eagle 8, Nomura, Japan, längd 19 cm.
Space Rescue Gun, Daiya, Japan, längd 15 cm.
Pansarvagn, Gama Tank, Tyskland, längd 13 cm.

Kraftigt bruksslitage. Små delar saknas. Pansarvagnen saknar två hjul och nyckel. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR