BURK med LOCK och FAT, 4 st, Rörstrand, Gustavsberg, Rosenthal och Bavaria.

Burk med lock, flintgods, Rörstrand höjd 12 cm. Fiskfat, flintgods, Rörstrand längd 38 cm. Sparrisfat, flintgods, Gustavsberg längd 23 cm. Litet fiskfat, porslin, Rosenthal längd 17. Ansjovisfat, porslin, Bavaria längd 21 cm.

Smärre slitage. Krackelyr. Märken. Burk med nagg på lock

Utropspris
1 500 SEK