Tre bägare på fot med nod. Graverad dekor av växter. Något otydliga ryska stämplar.
En sked med vridet skaft. Graverad dekor av stadsbild under skedbladet.
2 gafflar med emaljerade skaft i gult och rosa.
Bägarnas höjd 8-9 cm.
En bägare med monogram. Gafflarna med mindre emaljskador. Smärre slitage.