Allmoge
925385

VAGGA, allmoge, märkt 1794.

VAGGA, allmoge, märkt 1794.

Furu med skuren dekor. Tvärgående medar. Längd 92 cm, höjd 60 cm, bredd ca 53 cm

Slitage. Repor. Märken. Kompletterad. Lagad.

Utropspris
1 500 SEK